ANASAYFA HİZMETLER MARKALAR HAKKIMIZDA İLETİŞİM ENG
info@bubblesistanbul.com

BUBBLES ISTANBUL

Bubbles İstanbul; markalar ve ajanslar için stratejiler ve bu stratejilere uygun fikirler üretmek üzere kurulmuş bir reklam ajansıdır.
Kullanıcı verilerinden çıkan içgörüye, zihnen ve kalben bağlanamayan işler; markaların, ajansların ve tabii toplumların “Bilişsel Uyumsuzlukları”nın kaçınılmaz çatışmalarının başlangıcıdır…
Kitabın başındaki şu sözlerle başlar çatışma sahnesi:
“Kim var orda?” diye ürperir askerler.
Ve hikâye başlar…
Fikirlerin dijital dünyada saniyeler içerisinde yukarıya veya sağa kaydırıldığı bu evrende; Bubbles İstanbul Reklam Ajansı fark edilmek isteyen tüm markalar için iddialı fikirler üretmeye hazır.
Bubbles İstanbul reklam ajansı, reklamcılığın; iddialı ve iyi fikirlerle var olacağını ve başarının da “aracı derneklerde, vakıflarda veya ödül törenlerinde” değil, markanın kullanıcıları tarafından üretilen içeriklerde, yorumlarda veya etkileşimlerde saklı olduğunu okumaktadır.
İsmine her ne derseniz deyin; müşteri, hedef kitle, paydaş, kullanıcı sizden yalnızca “uslu bir marka” olmanızı değil; dünyanın daha yaşanabilir bir yer olabilmesi için neler yaptığınıza dair dijital izlerinizi takip etmekte ve ciddiyetle sorgulatmaktadır…
Yüzlerce yıl önce Jean de La Fontaine’in masallarındaki fabllarla konuşan insanlık şimdi markalarla konuşuyor…
BUBBLES İSTANBUL REKLAM AJANSI
Dünyayı işini iyi yapan insanların hayalleri kurtaracak!

ÖNCE MASALLAR VARDI

Önce masallar vardı! Ne zaman bir hayali dinlemeye koyulsak aklımıza, Seksen Günde Devri Alemler, Denizler Altında Yirmi Bin Fersahlar, Ay'a Yolculuklar ve niceleri gelir.

Biliriz, önce hayaller vardı…. ve yazılan hikayeler yarattı o en uzak mesafe yolculukları.
KVKK, Gizlilik ve Çerez Politikası