ANASAYFA HİZMETLER MARKALAR HAKKIMIZDA İLETİŞİM ENG
info@bubblesistanbul.com

BUBBLES ISTANBUL

Bubbles İstanbul strateji ve stratejiye uygun fikirler, mecralar üretmek üzere kurulmuş dijital bir Reklam Ajansıdır.
Kullanıcı verilerinden çıkan iç görüye zihnen ve kalben bağlanamayan işler; markaların, ajansların ve tabii toplumların “Bilişsel Uyumsuzlukları” kaçınılmaz çatışmaların başlangıcıdır… Ve çatışma kültürü aynı zamanda; William Shakespeare’in ünlü “Hamlet” dramasında kendinizi okumaktan alamayacağınız bir serüvene götürür.
Kitabın başındaki şu sözlerle….
Kim var orda?” diye ürperir askerler.
Ve hikâye başlar…
Fikirlerin dijital dünyada saniyeler içersinde yukarıya veya sağa kaydırıldığı bu evrende; Bubbles İstanbul Reklam Ajansı fark edilmek isteyen tüm markalar için iddialı fikirler üretmeye hazır. Bubbles İstanbul Reklam Ajansı, reklamcılığın; marka tarafı için de, ajans tarafı için de iddialı iyi fikirlerle var olacağını ve başarının da “aracı derneklerin/vakıfların/ödül törenlerinin” değil, markanın kullanıcıları tarafından üretilen içeriklerde, yorumlarda veya etkileşimlerde saklı olduğunu okumaktadır.
Bubbles İstanbul Reklam Ajansı çalışan deneyimleri arasında; reklamın en güzelinin, işini iyi yapmak olduğunu bilecek kadar da marka tarafı tecrübesi barındırmaktadır.
İsmine her ne derseniz deyin; müşteri, hedef kitle, paydaş, kullanıcı sizden yalnızca “uslu bir marka” olmanızı değil; dünyanın daha yaşanabilir bir yer olabilmesi için neler yaptığınıza dair dijital izlerinizi takip etmekte ve ciddiyetle sorgulatmaktadır…
BUBBLES ISTANBUL REKLAM AJANSI
Dünyayı işini iyi yapan insanların hayalleri kurtaracak

ÖNCE MASALLAR VARDI

Önce masallar vardı! Ne zaman bir hayali dinlemeye koyulsak aklımıza, Seksen Günde Devri Alemler, Denizler Altında Yirmi Bin Fersahlar, Ay'a Yolculuklar ve niceleri gelir.

Biliriz, önce hayaller vardı…. ve yazılan hikayeler yarattı o en uzak mesafe yolculukları.
KVKK, Gizlilik ve Çerez Politikası